Miejscowość: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Dzielnica: Białołęka
Ulica: Osiedle Pod Dębami

Sprzedam mieszkanie 54m2 Warszawa Osiedle Pod Dębami

Typ oferty Sprzedaż mieszkania
Nr oferty 7174/74/OMS
Powierzchnia 54 m2
Piętro 1
Pięter w budynku 8
Liczba pokoi 2

Cena:    369 000
6 963 zł za m2

0% prowizji! 0 ukrytych kosztów!
Bezpośrednio do sprzedania słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w ośmiopiętrowym bloku z 2004 r. na nowym osiedlu 'Pod Dębami' na Białołęce.
Pokój dzienny (salon) - 22,0m2 , bardzo przestronny, okna wychodzą na dwie strony - zachodnią (okno balkonowe) i północną - przez co pokój jest doskonale nasłoneczniony; na podłodze jasna deska barlinecka b. dobrze utrzymana; Balkon - 5,3 m2 , gres Sypialnia - 10,5m2,, okno północne, duża szafa; na podłodze jasna deska barlinecka - b. dobrze utrzymana. Kuchnia - 10,5 m2 , jasna, pierwotnie osobna, obecnie częściowo otworzona na salon (istnieje możliwość ponownego zamknięcia), okno duże, zachodnie; podłoga - terakota; Łazienka - 4,0 m2, wanna, podłoga - terakota, ściany - glazura. Przedpokój -6,5 m2, przestronny, z zabudowaną, pojemną szafą wnękową (mała garderoba- głębokość 1,10m), podłoga- terakota. Okna nowe PCV, mieszkanie bardzo dobrze utrzymane, drzwi wejściowe z zamkiem antywłamaniowym - GERDA. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze co nie zmusza do korzystania z windy. Na terenie osiedla Galeria Handlowa min. delikatesy BOMI, apteka, banki. W pobliżu nowy park.
Komunikacja: niespełna dwieście metrów od osiedla znajduje się pętla autobusowa z kilkunastoma autobusami realizującymi połączenia z całym miastem. W 2011 roku planowane jest oddanie Mostu Północnego, który bardzo usprawni komunikację samochodową. Nadmienić należy również o budowanej linii tramwajowej z której już wkrótce będą mogli korzystać mieszkańcy Białołęki.
Garaż: przy ulicy. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na parkingu piętrowym na terenie osiedla.
Kontakt: tel. 512425433

Winda: 1