Miejscowość: Bytom
Województwo: ŚLĄSKIE
Dzielnica: Szombierki

Sprzedam mieszkanie 84m2 Bytom

Typ oferty Sprzedaż mieszkania
Nr oferty AEP-MS-33
Powierzchnia 84 m2
Piętro 4
Pięter w budynku 5
Liczba pokoi 3
Ogrzewanie własne gazowe - koc

Cena:    184 500
2 197 zł za m2


Do sprzedania atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,5 m2. Mieszkanie położone w bardzo spokojnej części Bytomia. Mieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze bloku z cegły wybudowanego w latach 50-tych, przy czym 4 i 5 kondygnacja zostały dobudowane w latach 70-tych.
Na I poziom składają się przedpokój, kuchnia otwarta na salon, duża sypialnia oraz łazienka o łącznej powierzchni 58,8 m2. W przedpokoju znajduje się zabudowana szafa, na podłodze znajdują się panele, na ścianach gładzie. Pomiędzy salonem a kuchnią znajdują się schody prowadzące na piętro. Kuchnia jest duża i bardzo ładna, na podłodze są kafle, a na ścianach kafelki i gładzie. Meble widoczne na zdjęciu pozostają w cenie, razem z płytą ceramiczną i piekarnikiem. W salonie, na podłodze znajdują się panele, a na ścianach gładzie gipsowe. W głównej sypialni znajduje się duża zabudowana szafa. Z tego pokoju też jest wyjście na loggie. Łazienka razem z ubikacją, wyłożona kafelkami.
II poziom to dwa pokoje o łącznej powierzchni 25,7 m2. W obu znajdują się zabudowane szafy, na podłogach panele, a na ścianach gładzie.
Wszystkie zabudowane szafy oraz meble kuchenne zostają w mieszkaniu bez dodatkowej opłaty.
W całym mieszkaniu nowe okna plastikowe, w salonie i kuchni z roletami. Mieszkanie bardzo słoneczne wschodnio-zachodnie. Ogrzewanie centralne gazowe (piec dwufunkcyjny). Ze względu na istniejące przewody kominowe istnieje możliwość zainstalowania w mieszkaniu dwóch kominków. Do mieszkania przynależna jest piwnica. Blok zabezpieczony jest domofonem.
Sam budynek zlokalizowany jest na spokojnym, zielonym osiedlu z doskonałym dojazdem do DTŚ i centrum Bytomia. W bardzo bliskiej okolicy znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa oraz gimnazjum, co umożliwia bezpieczne przemieszczanie się dzieci z i do szkoły.
CENA DO NEGOCJACJI!!!

Osoba odpowiedzialna: Anna tel. 796521414

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i stanowi jedynie zaproszenie do rokowań.

!!!!!!Bezpłatnie pomagamy naszym klientom w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego!!!!!!!!
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Maj (licencja nr: 7397)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica